Serwis klimatyzacji Kraków

Serwis klimatyzacji Kraków

Masz problem z urządzeniem? Zadzwoń po serwis klimatyzacji

Zdrowa i bezpieczna klimatyzacja w Twoim domu! Nie da się ukryć, że klimatyzacja oraz wentylacja to wynalazki, które znacząco podniosły komfort naszego życia. Pozwalają nam funkcjonować w optymalnej temperaturze, co sprawia, że zarówno praca, jak i odpoczynek w domu są o wiele przyjemniejsze, a co za tym idzie – bardziej efektywne. Warto jednak pamiętać, że klimatyzacja wymaga także konserwacji oraz kontroli pracy po to, abyśmy mieli pewność, że poszczególne urządzenia działają zgodnie ze wszelkimi zasadami bezpieczeństwa, oraz funkcjonują w sposób, który nie zagraża naszemu zdrowiu.

Ze względu na wilgoć, klimatyzacja może na przykład generować takie zagrożenie, jak namnażanie się grzybów. Aby mieć pewność, że jej praca nie zagraża naszemu zdrowiu, należy przeprowadzać prace konserwacyjne takie jak – czyszczenie oraz wymianę umieszczonych w klimatyzatorach filtrów.

ClimaZone oferuje Państwu pełen serwis klimatyzacji – szereg prac, który zapewni Państwu zdrowie oraz bezpieczeństwo, jak i prawidłową pracę urządzeń przez długie lata.

Serwis klimatyzacji Climazone Kraków

Oferujemy Państwu szeroki zakres prac konserwacyjnych oraz naprawczych, które obejmują:

  • serwisowanie klimatyzacji (poszczególnych układów i urządzeń klimatyzacyjnych)
  • serwis układów i urządzeń wentylacyjnych
  • serwis układów chłodniczych (agregatów wody lodowej, klimakonwektorów)
  • serwis klimatyzatorów typu split
  • czyszczenie instalacji wentylacyjnych
Serwis klimatyzacji Kraków 3

Serwis klimatyzacji Kraków 2

Wysokiej jakości wentylacja dopasowana do potrzeb klientów

Regularne przeglądy techniczne zapewnią maksymalną wydajność i wyeliminują ryzyko wystąpienia awarii oraz różnego rodzaju zagrożenia chorobami.

Klimatyzatory oraz wentylacja powinny mieć przeprowadzony przegląd co najmniej dwa razy w roku. Zważywszy na to, że najbardziej intensywnym momentem użytkowania urządzeń jest lato, sprawdzenie poprawności działania urządzeń oraz konserwacja nastąpić powinna wiosną – tuż przed rozpoczęciem sezonu, oraz jesienią – by sprawdzić, czy nie nastąpiły jakieś uszkodzenia. W przypadku intensywnego użytkowania klimatyzatora oraz, gdy jest on stale narażony na czynniki takie, jak kurz, wilgoć, czy też zapylenie – należy przeprowadzić konserwację.

Warto wiedzieć, że pełen zakres prac wykonywanych podczas przeglądu okresowego prowadzonych przez serwis klimatyzacji ClimaZone w Krakowie uwzględnia:

odgrzybianie i czyszczenie jednostki wewnętrznej
czyszczenie filtrów
czyszczenie jednostki zewnętrznej płynami i azotem
pomiar wydajności chłodniczej
sprawdzanie szczelności układu freonowego pomiar ciśnienia i freonu oraz, jeżeli zajdzie taka konieczność, uzupełnienie braków
test pracy urządzenia
drobne naprawy (jeżeli jest taka konieczność)
wymiana baterii w sterowniku bezprzewodowym (jeżeli są już zużyte)
Zachęcamy do współpracy, która swoim zasięgiem obejmuje nie tylko Kraków, będący naszą macierzystą siedzibą, ale i pozostałe rejony Polski. Nasz serwis klimatyzacji z pewnością zapewni Państwu fachowców, którzy z chęcią pomogą rozwiązać każdy problem.