Referencje

CERTYFIKATY I SZKOLENIA

ClimaZone dba o najwyższą jakość świadczonych usług tak, by każdy Klient był w stu procentach usatysfakcjonowany z uzyskanych rezultatów. Państwa zadowolenie z zamontowanych przez nas systemów klimatyzacji, wentylacji oraz ogrzewania to dla nas najważniejszy priorytet.

Nieustannie staramy się podnosić swoje kompetencje merytoryczne oraz zdobywać nowe umiejętności praktyczne tak, by w przyszłości nasze instalacje były jeszcze lepsze. Zrealizowaliśmy już wiele wdrożeń nie tylko w okolicy naszej siedziby, którą jest Kraków, ale na terenie całej Polski oraz zagranicą, nieustannie otrzymując pozytywne referencje od naszych Klientów.

Zapraszamy do zapoznania się z certyfikatami uzyskanymi przez naszą firmę oraz z listami polecającymi tych, którzy nam zaufali i poświadczyć mogą, że montowana przez ClimaZone klimatyzacja jest w pełni profesjonalna, bezpieczna i energooszczędna.

Wybrane certyfikaty z ukończonych szkoleń:

REFERENCJE

Referencje, które otrzymaliśmy to dowód uznania za naszą pracę ze strony klientów. Wszystkie dokumenty tego typu są dla nas bardzo ważne, gdyż świadczą o rzetelności naszej firmy oraz zadowoleniu klienta.

Wybrane Referencje z ukończonych realizacji: