Pompy ciepła - Kraków | Montaż pomp ciepła, powietrzne pompy ciepła

Pompy ciepła - Kraków

Pompy ciepła

Panujące w Polsce warunki klimatyczne, wymagają posiadania energooszczędnego, jak również efektywnego w działaniu systemu ogrzewania pomieszczeń. Do tego celu można wykorzystać pompy ciepła. To systemy, które można wygodnie zamówić w naszej firmie. Stanowią one nowoczesne źródło ogrzewania domów jedno i wielorodzinnych. Wysokiej klasy pompy ciepła  umożliwiają podniesienie i utrzymanie na optymalnym poziomie pożądanej temperatury powietrza przez całą dobę, bez względu na panujące na zewnątrz warunki atmosferyczne. Proponowane przez nas powietrzne pompy ciepła w pełni pokrywają zapotrzebowanie na energię cieplną, przeznaczoną na ogrzanie budynku i przygotowanie wody użytkowej. To sprawdzone rozwiązanie, dzięki któremu można w sezonie wiosennym, jesiennym i zimowym ogrzać pomieszczenia, a latem efektywnie chłodzić wybrany budynek. Proponowane przez nas pompy ciepła są urządzeniami grzewczymi, które zaliczane są do odnawialnych źródeł energii. Stanowią one jedne z najbardziej ekologicznych i efektywnych w działaniu sposobów na szybkie, a także tanie ogrzewanie budynków w okresie jesiennym i zimowym. Polecane przez nas pompy ciepła, korzystając z zasobów energii odnawialnych, znajdujących się głęboko pod ziemią, w gruncie, w powietrzu czy wodach gruntowych, to system dedykowany osobom żyjącym w stylu eko, ponieważ nie generuje on szkodliwych dla zdrowia i środowiska naturalnego spalin, a także nie jest przyczyną powstawania smogu i emitowania szkodliwych substancji, w tym dwutlenku węgla czy rakotwórczych związków chemicznych.

Nowoczesne, powietrzne pompy ciepła, dostępne w naszej firmie, redukują nadmierne wydobycie paliw kopalnych, mających degradacyjny wpływ na środowisko naturalne. To systemy działające przy użyciu odnawialnych źródeł energii cieplnej, pochodzących z gruntu bądź powietrza. W zależności od rodzaju wybranej pompy, ciepło wprowadzane do wnętrza budynku, dostaje się poprzez zainstalowany system grzewczy. Proponowane przez nas powietrzne pompy ciepła są przystosowane do przygotowywania wody użytkowej i ogrzewania pomieszczeń, znajdujących się w domach jedno oraz wielorodzinnych. To także świetne rozwiązanie, przeznaczone dla właścicieli obiektów przemysłowych, budynków modernizowanych i obiektów nowopowstałych, zaprojektowanych zgodnie z wymogami budownictwa ekologicznego oraz energooszczędnego. Oferowane przez nas pompy ciepła są przystosowane również do budynków pasywnych. To systemy wyróżniające się długim okresem ich eksploatacji. Łatwa obsługa wybranej pompy ciepła, wpływa na komfort jej użytkowania. To system składający się z wysokiej jakości podzespołów, odpowiadających za sprawne działanie wybranego modelu pompy ciepła. Brak emisji spalin umożliwia zastosowanie pompy ciepła w miejscach, gdzie nie ma możliwości zainstalowania przewodów kominowych lub też tam, gdzie zostały one zlikwidowane z powodu zagrożenia pożarowego czy powstania innych czynników. Niezawodne w działaniu powietrzne pompy ciepła wpisują się w poczet nowoczesnych, a jednocześnie efektywnych urządzeń grzewczych na miarę XXI wieku.

Nowoczesna klimatyzacja do mieszkania

Montaż pomp ciepła

Sprawny montaż pomp ciepła - Kraków

Pompy ciepła 2

W ramach prowadzonej przez nas działalności, oferujemy montaż pomp ciepła. Działanie to jest poprzedzone przeprowadzeniem z każdym klientem bardzo dokładnego wywiadu. Ma on na celu poznanie jego oczekiwań, jak również dopasowanie zaproponowanych rozwiązań do indywidualnych potrzeb każdego zleceniodawcy. Nasza firma ClimaZone wyróżnia się wysoką jakością świadczonych usług, a także pełnym profesjonalizmem. Zespół zatrudnionych u nas fachowców to osoby kompetentne, posiadające rozległą wiedzę z zakresu instalacji wybranej pompy ciepła, w celu przystosowania jej do efektywnego działania.
Rekomendowane przez nas powietrzne pompy ciepła są dobierane do typu danego budynku. To systemy, dzięki którym można zrezygnować z tradycyjnego systemu ogrzewania, zasilanego paliwem stałym. Tego typu rozwiązanie jest korzystne dla fauny i flory, ponieważ nie powoduje jej skażenia, co ma miejsce w przypadku systemów centralnego ogrzewania zasilanych węglem brunatnym, pelletem lub ekogroszkiem. Polecany przez nas montaż pomp ciepła odbywa się sprawnie. Tego typu działanie nie wymaga czasochłonnych i kosztownych przeróbek budowlanych czy też przystosowania pomieszczeń do instalacji kotłów grzewczych o bardzo dużych rozmiarach, wymagających podłączenia ich do przewodów kominowych.

Efektywny montaż pomp ciepła to rozwiązanie dla klientów, którym zależy na wieloletnim okresie pracy wyżej wymienionych urządzeń, w granicach do 50 lat. Zaproponowane przez nas rozwiązania, wykluczają konieczność budowy kominów. Powietrzne pompy ciepła mogą powstawać w ramach dofinansowania z różnych programów rządowych, co ogranicza ilość wydatków ponoszonych przez właścicieli domów, budynków firmowych lub obiektów komercyjnych, na wyżej wymienione inwestycje. Pompy ciepła, które rekomendujemy naszym klientom, gwarantują pełne bezpieczeństwo, bez względu na porę roku. To systemy wykluczające ryzyko zaczadzenia, które może wystąpić w przypadku posiadania tradycyjnego systemu ogrzewania, wykorzystującego paliwo stałe.
Powietrzne pompy ciepła to rozwiązanie dla osób nieposiadających pomieszczeń gospodarczych, piwnic, a także przybudówek, ponieważ systemy te działają samodzielnie, nie wykorzystując do tego celu paliwa stałego. Oznacza to, że właściciel domu bądź pomieszczeń firmowych, nie musi nabywać opału i magazynować go przez cały sezon grzewczy. Montaż pomp ciepła jest sprawdzonym rozwiązaniem dla osób, którym zależy na posiadaniu urządzeń o potwierdzonej wydajności działania. Według badań, przeprowadzonych w niezależnych ośrodkach, efektywność grzewcza pompy ciepła, nawet przy dużych powierzchniach, wynoszących powyżej 200 m kwadratowych, kształtuje się na bardzo wysokim poziomie. Współczynnik wyprodukowanej energii cieplnej względem pobranej, plasuje się na doskonałym poziomie. Polecane przez nas pompy ciepła to jedne z najczęściej wybieranych systemów ogrzewania w całej Europie. Stanowi to potwierdzenie ich efektywności.

Powietrzne pompy ciepła – systemy o potwierdzonej, bardzo wysokiej efektywności działania

Powietrzne pompy ciepła 2