Wentylacja

Wentylacja

Hale przemysłowe i fabryczne to miejsca, w których odpowiednia wentylacja jest nieodzowna dla prawidłowego funkcjonowania wszystkich urządzeń, jak i bezpieczeństwa oraz higieny pracy. Odpowiedni przewiew oraz filtracja wydzielających się szkodliwych substancji, także utrzymanie odpowiedniej temperatury jest kluczowe także ze względu na komfort pracy zatrudnionych w pomieszczeniu przemysłowych pracowników.

ClimaZone oferuje Państwu profesjonalne wdrożenia systemów wentylacji, jak i klimatyzacji dostosowanych do norm bezpieczeństwa, które znacznie poprawią efektywność pracy, jak i sprawią, że atmosfera na hali będzie odpowiednia.

Zapewniamy pełną i kompleksową obsługę – począwszy od doradztwa oraz opracowania planu montażowego instalacji, spełniającej wszystkie Państwa oczekiwania oraz wymogi sanitarne, przez dokonanie wdrożenia. Zamontowana przez nas wentylacja zagwarantuje doskonałe warunki pracy.

Współpraca z ClimaZone obejmować może także kompleksowe prace serwisowe i konserwacyjne, które zapewnią nieustanne prawidłowe oraz efektywne funkcjonowanie zamontowanych urządzeń także w trudnych warunkach, gdy są one narażone na kurz, pył, czy też zwiększoną wilgoć.

Montowane przez nas systemy wentylacji oraz klimatyzacja to gwarancja najwyższej jakości urządzeń oraz przemyślane wykonanie oparte o najnowsze technologie.

Zapraszamy do zapoznania się z pełnym zakresem ofertowym ClimaZone, jak i do kontaktu z naszym konsultantem. Gwarantujemy wykonanie BEZPŁATNEJ konsultacji na terenie Państwa lokalu, w wyniku której wspólnie opracujemy projekt instalacji dopasowany do Waszych potrzeb, możliwości technicznych oraz finansowych.

Podczas konsulatacji przedstawiciel ClimaZone dokona wyceny kosztów instalacji oczekiwanych przez Państwa urządzeń, określi orientacyjny czas realizacji oraz przedstawi wszelkie możliwości związane z oszczędnością energii, które zapewniają dostarczone przez ClimaZone urządzenia

Współpraca z nami to gwarancja kompleksowej usługi w pełni dopasowanej do potrzeb każdego Klienta wykonanej z troską o jakość oraz bezpieczeństwo!